Ruszyła rekrutacja do Gminnego Żłobka „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu
- 28 czerwca, 2026
- 0 komentarzy
Rodzice i opiekunowie najmłodszych dzieci mogą już składać dokumenty rekrutacyjne do Gminnego Żłobka „Wesoły Kącik” w Wilkowie-Osiedlu. Nabór trwa do 8 lipca 2026 roku.
Wypełnione karty zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami należy dostarczyć do sekretariatu Urzędu Gminy Złotoryja przy Al. Miłej 4.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji, wymaganych dokumentów oraz kryteriów przyjęć zostały zawarte w Regulaminie Rekrutacji.
Dyrektor Gminnego Żłobka „Wesoły Kącik”, Paulina Bielak, zachęca wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów prawnych do terminowego składania dokumentów.
To doskonała okazja, aby zapewnić dziecku miejsce w placówce oferującej profesjonalną opiekę oraz przyjazne warunki wspierające rozwój najmłodszych.
WN