Karambol w Złotoryi przy poczcie. Trzy samochody uszkodzone, jeden leży na boku.
- 24 czerwca, 2026
- 0 komentarzy
Do dramatycznie wyglądającego wypadku drogowego doszło w ścisłym centrum Złotoryi. Tuż przy zabytkowym budynku urzędu pocztowego zderzyły się pojazdy, a siła uderzenia była tak duża, że jeden z nich przewrócił się na bok. Łącznie uszkodzone zostały trzy samochody. Na miejscu pracują wszystkie służby.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Pocztowej z Matejki w rejonie złotoryjskiej poczty. Choć pierwsze doniesienia mówiły o zwykłej kolizji, sytuacja na miejscu okazała się znacznie poważniejsza.
Bezpośrednio na skrzyżowaniu, tuż przed przejściem dla pieszych, zatrzymał się czarny samochód ze skrajnie zmiażdżonym przodem. Prawdziwy obraz zniszczeń widać jednak kilkanaście metrów dalej. W głębi ulicy, w poprzek jezdni, całkowicie na boku. W wyniku uderzenia ucierpiał również zaparkowany na poboczu ciemny samochód osobowy marki BMW, który ma rozbity lewy bok i urwane koło.


Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy z JRG Złotoryja, którzy zabezpieczyli rozbite pojazdy, odłączyli akumulatory oraz neutralizują wycieki płynów technicznych.
Wokół miejsca wypadku szybko zgromadziły się dziesiątki zaniepokojonych mieszkańców. Złotoryjska policja prowadzi obecnie czynności, które mają ustalić dokładny przebieg tego niebezpiecznego zdarzenia.